Dem İlaç 25.Yıl
 
         Dem'li Olmak

ŞİRKET PROFİLİ

İçtenlik, saygı ve güvene dayalı, vizyon, misyon ve değerlerine bağlı, ilaç sektöründe kalite ve güvenin simgesi olan Dem İlaç, 1970 yılından beri ilaç sektörüne hizmet verenlerce kurulmuş olup, 1992 yılından günümüze etkin ve hızlı sonuç üretip, kalitesini ve hizmetlerini arttırarak, Türk Tıbbı'na hizmet vermektedir.

Dem İlaç, ruhsatına sahip olduğu ve ithal ettiği ilaçlarla ve medikal müstahzarlar ile Türkiye'nin ilaç endüstrisinde yer almaktadır. Türkiye'nin büyük ecza depoları ile Türkiye çapında ilaçlarının dağıtımını yapmaktadır.

Dem İlaç, dünyanın önde gelen üreticilerinden tedarik ettiği kan ürünleri, anestezik ajanlar, plazma genişletici serumlar, antibiyotikler, biyoteknoloji ve biobenzer ürünler ve ruhsatına sahip olduğu ve Türkiye'nin en modern fabrikalarında üretimini yaptırdığı beşeri ilaçları portföyünde bulundurmaktadır.

Yeni ürün arama çalışmalarına hız verip bu konuda yatırımlar yapan Dem İlaç'ın beşeri ilaçlar, kan ürünleri ve onkoloji ilaçları üzerine 100'den ruhsat dosyasına sahiptir.

Dem İlaç, pazarlamasını yaptığı, ruhsatlandırma çalışmaları devam eden ürünlerine ek olarak ürün portföyünü genişletmek için dünya çapında araştırmalarına ve lisansörlerle yaptığı yeni ürün anlaşmalarına ve arayışına devam etmektedir.

Dem İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Dem İlaç'ın kadrosu, tüm Türkiye çapında 19 Bölgede Bölge Müdürü ve Tıbbi Tanıtım Temsilcileri ile beraber toplam 275 kişidir. İstanbul'daki merkez ofisinde İnsan Kaynakları, Satış, Pazarlama, Medikal, Ruhsatlandırma, İş Geliştirme departmanları ve diğer merkez kadro ile sahaya gereken tüm desteği vermektedir. Dem İlaç'ın Ankara'da da bölge ofisi bulunmaktadır.


POLİTİKAMüşterilerimizin ihtiyacı olan yasal mevzuatlara uygun, insan sağlığına yönelik ürünlerin; • Pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak için İyi Laboratuvar Uygulamaları yöntemlerini kullanmak,

 • Inovatif teknolojilerle(biyoteknoloji ve nanoteknoloji) geliştirilen farmasötiklerin mevcut Ar-Ge laboratuvarında geliştirmek,

 • Kalite ve sevkiyat performansı yüksek tedarikçilerle çalışmak,

 • İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarını maksimum seviyede uygulayarak, İş kazalarını minumum seviyede tutmak,

 • İlaçlarımıza ait güncel güvenlilik bilgilerinin sürekli izlenip değerlendirilmesi ve gerekli önlemlerin alınması ile ilaç kaynaklı oluşabilecek risklerin en aza indirilmesini sağlamak,

 • Atıkları en düşük seviyeye indirmek, kirliliği kaynağında önlemek,

 • Çevre ve İSG risk analizlerini yaparak, risklerin en düşük seviyede tutulmasını sağlamak,

 • Yasal ve müşteri şartlara uygun proseslerle çalışarak,

 • Satış hacmini sürekli artırmak,

 • Karlılığı arttırarak büyümek,

 • Yönetim sistemini kurup sürekli iyileştirmek,

 • sureti ile de onların isteklerine uygun olarak sunmak DEM İLAǒın temel politikasıdır.
VİZYON

Türkiye'de ilaç sektöründe hizmet veren lider firmalardan biri olmak.MİSYONUluslararası ilaç firmalarına ait, insan sağlığına yönelik ürünlerin, GMP / GDP koşullarında Türkiye pazarına sunulması.
 
Created empati Dem İlaç Sağlık Personeli Dem İlaç