Dem İlaç 25.Yıl
 
         Dem'li Olmak

ŞİRKET PROFİLİ

İçtenlik, saygı ve güvene dayalı, vizyon, misyon ve değerlerine bağlı, ilaç sektöründe kalite ve güvenin simgesi olan Dem İlaç, 1970 yılından beri ilaç sektörüne hizmet verenlerce kurulmuş olup, 1992 yılından günümüze etkin ve hızlı sonuç üretip, kalitesini ve hizmetlerini arttırarak, Türk Tıbbı'na hizmet vermektedir.

Dem İlaç, ruhsatına sahip olduğu ve ithal ettiği ilaçlarla ve medikal müstahzarlar ile Türkiye'nin ilaç endüstrisinde yer almaktadır. Türkiye'nin büyük ecza depoları ile Türkiye çapında ilaçlarının dağıtımını yapmaktadır.

Dem İlaç, dünyanın önde gelen üreticilerinden tedarik ettiği kan ürünleri, anestezik ajanlar, plazma genişletici serumlar, antibiyotikler, biyoteknoloji ve biobenzer ürünler ve ruhsatına sahip olduğu ve Türkiye'nin en modern fabrikalarında üretimini yaptırdığı beşeri ilaçları portföyünde bulundurmaktadır.

Yeni ürün arama çalışmalarına hız verip bu konuda yatırımlar yapan Dem İlaç'ın beşeri ilaçlar, kan ürünleri ve onkoloji ilaçları üzerine 100'den ruhsat dosyasına sahiptir.

Dem İlaç, pazarlamasını yaptığı, ruhsatlandırma çalışmaları devam eden ürünlerine ek olarak ürün portföyünü genişletmek için dünya çapında araştırmalarına ve lisansörlerle yaptığı yeni ürün anlaşmalarına ve arayışına devam etmektedir.

Dem İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Dem İlaç'ın kadrosu, tüm Türkiye çapında 19 Bölgede Bölge Müdürü ve Tıbbi Tanıtım Temsilcileri ile beraber toplam 275 kişidir. İstanbul'daki merkez ofisinde İnsan Kaynakları, Satış, Pazarlama, Medikal, Ruhsatlandırma, İş Geliştirme departmanları ve diğer merkez kadro ile sahaya gereken tüm desteği vermektedir. Dem İlaç'ın Ankara'da da bölge ofisi bulunmaktadır.VİZYON

Türkiye'de ilaç sektöründe hizmet veren lider firmalardan biri olmak.MİSYON

Uluslararası ilaç firmalarına ait, insan sağlığına yönelik ürünlerin, GMP / GDP koşullarında Türkiye pazarına sunulması.


POLİTİKA


Müşterilerimizin ihtiyacı olan yasal mevzuatlara uygun, insan sağlığına yönelik ürünlerin;


  • Satışları sürekli arttırmaya odaklı organizasyonel düzenleme ile müşterilerle sıcak iletişim içerisinde araştırma ve tanıtım yapmak,

  • Çalışılan yönetim sistemlerinin gerekleri doğrultusunda, sistemi sürekli geliştirerek güncel tutmak,

  • Alternatifli tedarikçilerle çalışarak onları sürekli iyileştirmek,

  • Satışla uyumlu stoklarla çalışmak,

  • Yeterli sayıda nitelikli ve yetenekli çalışanı sürekli memnun etmek

  • Müşteri geri dönüşlerine daima ilk defada etkili cevap vermek,

  • Güçlü iş geliştirme faaliyetleri ile katma değerli yeni ürünlerle çalışmak,

  • Acil durumlara daima hazırlıklı proseslerle çalışmak,

  • Atık üretmeme, yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi odaklı faaliyetleri yürüterek insanı ve çevreyi korumak ve kirliliği önlemek

  • sureti ile de onların isteklerine uygun olarak, kararlı ekonomik bir sunumla hedeflerine erişmek DEM İLAǒın temel politikasıdır.

 
Created empati Dem İlaç Sağlık Personeli Dem İlaç