Dem İlaç 25.Yıl
 
         Dem'den Haberler

2016 İnsana Saygı Teşekkür Ödülü


Dem İlaç İnsan Kaynakları Departmanı, Kariyer.net tarafından belli kriterlerin sağlanması sonucu elde edilen 2016 İnsana Saygı Teşekkür Ödülü'nü kazandı.

IEIS yönetim kurulu asil üyeliğine atama


Dem İlaç, Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ecz. Deniz Demir, İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası yönetim kurulu asil üyesi olarak atanmıştır.

Sn. Ecz. Deniz Demir'in sendika bünyesinde yapacağı çalışmaların Türkiye İlaç Sektörüne değerli katkıları olacağına inanıyoruz.

Dem İlaç Global Health and Pharma Dergisinin 2015 Biotechnology winner listesinde yer aldı


Biyoteknoloji konusundaki yatırımlarına tüm hızıyla devam eden Dem İlaç, uluslararası sağlık ve ilaç dergisi olan Global Health and Pharma 'nın 2015 Biotechnology Winner listesinde yer almıştır.

Dem İlaç Kalitesini Belgelendirdi


DEM İLAÇ, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 180001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemine yönelik teftişleri başarı ile tamamlamış ve belgelendirmeye hak kazanmıştır.

Şirketimiz, Kalite Yönetim Sistemi kapsamında olmak üzere;

İnsan Sağlığına Yönelik İlaçların;
Pazarlama,
Satış,
Sekonder Ambalajlama (Etiketleme/Kutulama/Karekodlama/ProspektusDeğişimi),
Depolama ve Sevkiyat faaliyetleri ile ilgili tüm çalışmalar yer almaktadır.

Dem İlaç Yeni Ürün Bilgisi


Dem İlaç, Anti-fosfat alanında yer alan PHOS-OUT' u da nefroloji ürün portföyüne ekleyerek, bu alanda önemli bir oyuncu olma yönünde bir adım daha atmış bulunmaktadır.

Genel Müdürümüz Sn Ecz Deniz Demir in Acıklaması


Bazı basın yayın organlarında Şirketimiz ile ilgili yer alan habere ilişkin Sn. Ecz. Deniz Demir'in yaptığı açıklama ektedir.

Dong-a Pharma Van ilimize destek


Dem İlaç'ın lisansör firmalarından biri ve Leucostim ve Eporon 'un üretici firması olan Dong-a Pharma'nın Güney Kore Büyükelçimize , Van ilimiz için teslim ettiği 100.000 USD'lik yardım çeki ile ilgili yazı ve fotoğrafı sizinle paylaşmak isteriz.

Dong-a Pharma'nın Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Chan-II Park, 8 Kasım'da konsolosluğumuzu bizzat ziyaret ederek tüm Kore halkının geçmiş olsun dilekleri ile birlikte yardım çekini teslim etmiştir.

Bu görüşmede her iki ülkenin de dostluğunun altı çizilmiş ve bu felaketin izlerini en kısa sürede silmemiz için iyi dileklerde bulunulmuştur.

Depo Yöneticileri Egitim Toplantısı Gerçekleştirildi


İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü /Kadıköy Toplum Sağlığı Merkezi' nin öncülüğünde, 27.10.2011 tarihinde yapılan, Depo Denetim Uygulamaları Eğitim Programı şirket binamızda gerçekleştirilmiştir.

Ecza Depolarının yöneticileri , mesul müdürleri ve depo sorumlularının katıldığı eğitim programında GMP/GDP Kılavuzu uygulamaları ve uygulamaların dayandığı Kalite Yönetim Sistemleri anlatılmıştır.Uygulamalı olarak yapılan depo ziyaretinde öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken konular gösterilerek bilgi verilmiş, ayrıca depo ziyareti sırasında Karekod Uygulamaları uygulamalı olarak anlatılmıştır.

Yeni Yerimize Taşındık


Nisan 2011'de Ataşehir'de bulunan genel müdürlük binamıza taşındık.

En son teknoloji ile donatılmış binamızda çağdaş ve konforlu çalışma mekanlarının yanısıra çalışanlarımıza huzurlu ve rahat bir iş ortamı sunmaya dikkat ettik.
Yeni yerimizde yine her Dem bir aradayız...

Dem İlaç Basın İlanı


DEM İLAÇ, dünyanın önde gelen üreticilerinden tedarik ettiği kan ürünleri, biyoteknolojik ürünler, anestezikler, plazma genişletici serumlar, antibiyotikler ve diğer ürünleri ile özellikle onkoloji ve hematoloji alanlarında önümüzdeki yıllarda da "Her DEM Sağlık" için fark yaratmaya devam edecek… 
Created empati Dem İlaç Sağlık Personeli Dem İlaç